Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

4 posters

    Składanie kandydatur na papieża

    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Składanie kandydatur na papieża Empty Składanie kandydatur na papieża

    Pisanie by Aveniner Nie 21 Kwi 2013 - 20:01

    W tym temacie monarchowie z krajów katolickich mogą deklarować chęć ubiegania się na stanowisko papieża. Mile widziana argumentacja. Zapisy są bezpłatne i potrwają do końca jutrzejszej tury (do 23 kwietnia). Ostatniego dnia roku 1151 będziecie wybierać papieża przez konklawe (głosowanie).


    Ostatnio zmieniony przez Aveniner dnia Pon 22 Kwi 2013 - 23:17, w całości zmieniany 1 raz
    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    Składanie kandydatur na papieża Empty Re: Składanie kandydatur na papieża

    Pisanie by Sighvart Nie 21 Kwi 2013 - 20:02

    Sighvart Olafursson Szlachetny, z Bożej łaski Król Norwegii, składa swoją kandydaturę na zwierzchnika Kościoła Katolickiego na całym Bożym padole!

    Uważam, że jestem tym, kogo potrzebuje dzisiejsza, katolicka Europa, w której rozplenił się grzech i niewiara. Jestem też przede wszystkim innym papieżem, niż poprzednik. Nigdy nie ugnę się przed schizmatykiem i nie pozwolę, by kraje katolickie nie mogły w ostateczności złapać za oręż!

    Jako papież będę brał nacisk na Słowo Boże, gdyż jest Ono spisaną Wolą Boga i nawet biedota powinna znać Jego treść. Amen!



    Ostatnio zmieniony przez Sighvart dnia Nie 21 Kwi 2013 - 20:27, w całości zmieniany 1 raz
    LLares111
    LLares111


    Liczba postów : 59

    Składanie kandydatur na papieża Empty Re: Składanie kandydatur na papieża

    Pisanie by LLares111 Nie 21 Kwi 2013 - 20:04

    Ja, król LLares111 zgłaszam swoją kandydaturę na Tron Piotrowy. Uważam, że będę dobrze zarządzał całym Kościołem. Nie splamiłem się krwią niewinnych, moje wojska nie mordowały i nie mordują cywili. Sądzę, że jestem odpowiednim kandydatem na papieża.
    Łukasz I Cwany
    Łukasz I Cwany
    Szwecja
    Szwecja


    Liczba postów : 86

    Składanie kandydatur na papieża Empty Re: Składanie kandydatur na papieża

    Pisanie by Łukasz I Cwany Nie 21 Kwi 2013 - 20:23

    Król Szwecji Łukasz I Cwany zgłasza się jako kandydata na papieża. Nie bratałem się z innowiercami, głoszę politykę pokoju i nigdy nie podniosłem ręki na drugiego chrześcijanina.
    Sighvart napisał:Sighvart Olafursson Szlachetny, z Bożej łaski Król Norwegii, składa swoją kandydaturę na zwierzchnika Kościoła Katolickiego na całym Bożym padole!
    Mam nadzieję, że kandydatura kogoś kto atakuje brata w wierze i łamie pakty sojuszu to tylko wyjątkowo nieśmieszny żart.
    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Składanie kandydatur na papieża Empty Re: Składanie kandydatur na papieża

    Pisanie by Aveniner Nie 21 Kwi 2013 - 20:33

    Ustępujący papież oficjalnie udziela poparcia Łukaszowi I Cwanemu, który pada ofiarą spisku żądnych krwi katolickich monarchów.

    Sponsored content


    Składanie kandydatur na papieża Empty Re: Składanie kandydatur na papieża

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie 19 Maj 2024 - 6:05