Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

3 posters

    1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Sighvart Czw 25 Kwi 2013 - 20:56

    Drodzy Chrystianie! Ludzie Europy!

    Przyszło nam wszystkim żyć w okrutnych czasach. W naszej krainie panuje wielka wojna. I nie jest to po prostu wojna ludów. Jest to wystąpienie Szatana przeciwko Kościołowi Chrystusa.

    Zostałem papieżem z woli Boga i z woli Boga obalony został papież Aveniner. Kościół Katolicki nigdy nie był kościołem prawdziwego Boga. Byliśmy raczej organizacją dla każdego. Poganin ochrzcił się i otrzymywał miano chrześcijanina, ale wracał do swojego starego życia i oddawał cześć swoim bożkom nadal, jedynie pod innymi imionami. Nic to z Panem Jezusem nie ma wspólnego.

    Jestem reformatorem, gdyż wierzę w Boga prawdziwego, a prawdziwego Boga poznać można poprzez studiowanie Biblii.

    Słyszę liczne głosy sprzeciwu i oburzenia, głównie z krajów o silnym kulcie maryjnym. Biskupi są przerażeni tym, co "wyprawiam z kościołem matką". Przeto nie trwóżcie się! Zmieniam nasz kościół na lepsze, chcę, by fundamentem było Słowo Boże - nie bez powodu otrzymaliśmy Je od Boga.

    Ci, którzy sprzeciwiają się postępowi, są pod mocą diabła, lub nie znają Pisma Świętego i nie mają w swym smutnym życiu żadnego odniesienia.

    Chcę uświadomić prosty lud o Panu Bogu. To nigdy nie leżało w interesie kościoła, ale teraz to ja jestem na czele i pełnię wolę Ojca na niebie! Bóg to, co głupie w oczach świata uczynił mądrym, a mądrości tego świata zniweczył w głupotę. Pismo jest dla maluczkich i przez takich będzie czytane.

    Nie dajcie się zwieść! Gdy ktoś Wam będzie kazał pokłonić się bałwanowi, nie róbcie tego! W świętych i Maryji widzicie postaci boskie, lecz nie są to Ci, o których myślicie! Objawiają się jako anioły światłości, a są aniołami ciemności, zastępami demonicznymi, zwierzchnościami nie z tego świata, lecz ze świata mroku.

    Tylko Chrystus może odpuścić Wam grzechy! Tylko Chrystus może pośredniczyć między Wami a Bogiem Ojcem. To Jezus Chrystus zginął za ludzkość na krzyżu, nie żaden ze świętych!

    Wierzcie w Pana i trwajcie w nim! Spójrzcie, co dzieje się z tymi, którzy od Prawdy Boga odeszli... Władca Gruzji twierdzi, że słyszy szepty Boga. Człowiek to zwiedziony lub wręcz opętany przez złego ducha! Namiestnik ruski nazywa siebie bożym posłańcem, tak samo zresztą bisurmański szaleniec, Deregond! Cóż za bluźnierstwo!

    Niewykluczonym jest, iż to, o czym w swym Objawieniu pisał Apostoł Jan się dokonuje - koniec końców, wielki ucisk! Niewykluczonym jest, że diabelscy słudzy z południa i wschodu zwyciężą. Mogą stłamsić całą Europę pod swą szponiastą stopą. Bracia będą Was wydawać, a heretycy do więzień wtrącać Was będą i okrutnie torturować, lecz nie bójcie się.

    Wszyscy, którzy wierzą Bogu i Jego Słowu, Biblii, otrzymają nagrodę po śmierci. Podnieście głowy! Odkupienie jest blisko!

    Olaf I.
    Diego I Feria
    Diego I Feria
    Królestwo Hiszpanii
    Królestwo Hiszpanii


    Liczba postów : 19

    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty Re: 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Diego I Feria Czw 25 Kwi 2013 - 21:14

    Amen!
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty Re: 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Maks Tenet Pią 26 Kwi 2013 - 6:41

    W twoich słowach jest racja, ale nie zgadzam się że nazwałeś Maryję demonem ciemności. To była matka naszego Jezusa Chrystusa, więc demonem być nie może. Może ty uważasz inaczej, lecz gdyby Maryja była demonem, to by Pana naszego Jezusa Chrystusa, nie urodziła.
    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty Re: 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Sighvart Pią 26 Kwi 2013 - 7:46

    Nie nazywam Maryji, służebnicy pańskiej demonem. Maryja była matką Jezusa i właśnie ona została wybrana do tej roli przez Pana. Demony chcą, byśmy oddawali zamiast cześć Bogu "świętym", a wszelakie objawienia maryjne nie są niczym innym jak szatańskim zwiedzeniem.

    Badajcie wszystko z Pismem, bracia i siostry!
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty Re: 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Maks Tenet Pią 26 Kwi 2013 - 8:05

    Masz rację, źle cię wtedy zrozumiałem.
    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty Re: 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Sighvart Sob 27 Kwi 2013 - 18:51

    Nową siedzibą Kościoła Chrystianistycznego będzie miasto Bergen, w Vestlandet.

    Sponsored content


    1152 rok - Wystąpienie papieża. Empty Re: 1152 rok - Wystąpienie papieża.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 17 Maj 2024 - 7:38