Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

2 posters

    Koniec pierwszej edycji gry - podsumowanie i podziękowania

    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Koniec pierwszej edycji gry - podsumowanie i podziękowania Empty Koniec pierwszej edycji gry - podsumowanie i podziękowania

    Pisanie by Aveniner Sro 29 Maj 2013 - 20:28

    Pierwsza edycja gry oficjalnie dobiegła końca, albowiem doszliśmy wspólnie do wniosku, że kontynuowanie rozgrywki nie ma większego sensu. Nie udało się wprawdzie zrealizować głównego założenia gry, że na końcu pozostanie jeden zwycięzca, prawdziwe imperium, państwo-gigant, ale myślę że rozgrywka była ciekawa i jako twórca gry nie byłem rozczarowany efektem swoich prac. Można powiedzieć że gra cieszyła się zainteresowaniem i odniosła mały sukces. Koniec rozgrywki to jednak nie koniec gry. Obiecuję, że MK powróci - jeszcze lepsze i ciekawsze.
    W tym miejscu chciałbym Wam bardzo podziękować za danie tej grze szansy i za zaangażowanie większości z Was. Ponadto szczególne podziękowania dla:
    - Sighvart - dopóki grał był dla mnie ogromnym wsparciem. Bez niego nie byłoby Medieval Kingdoms. W ogromnym stopniu przyczynił się do powstania forum, dbał o aktualność paktów dyplomatycznych, pisał kroniki, angażował się jak nikt inny i miał najbardziej niekonwencjonalne zagrania. Dzięki.
    - Jan Stark - ah, dużo bym mógł to napisać, niestety Jan pewnie nigdy nie zobaczy tego postu. :p Nieocenione wsparcie, świetne ruchy, długie analizy sytuacji.
    - Wlodzimiesz - za ściągnięcie tu kilku bardzo fajnych graczy, ogólną pomoc, porady, wielkie zaangażowanie
    - Jagiełło - żyłeś tą grą i wpierałeś mnie i dzięki ci za to. Dodatkowo bardzo mądra gra, nie mówię że Twoja strategia była idealna, ale jeśli już wykonywałeś jakieś ruchy były one zazwyczaj idealnie zaplanowane, rzadko się myliłeś. Potrafiłeś połączyć spryt, inteligencję i intuicję by zbliżać się konsekwentnie do wygrania gry.
    - Az-Zafir - za wielkie zaangażowanie, serce jakie wkładałeś w grę, w twoich ruchach i wypowiedziach widać było pasję, stanowiłeś też wsparcie dla mnie
    - mativ - wprawdzie na forum nie było tego widać, ale wiem że poświęcałeś dużo czasu na analizowanie sytuacji, planowanie i kombinowanie
    - Kavert Voor - za umożliwienie MK zaistnienia, zareklamowanie gry na stronie Kingdoms of Europe i ściągnięcie tu kilku graczy.
    - hak - cierpliwość, wytrwałość i wsparcie od samego początku do samego końca rozgrywki.
    - Maks Tenet - za niezwykłą cierpliwość i wytrwałość zarówno przed wydaniem gry jak i po utracie państwa
    - Big_Kaffar - za bycie czarnym koniem tej gry, cierpliwą rozbudowę swojego państwa, którego mocy finalnie nie mogłeś jednak pokazać bo gra przedwcześnie dobiegła końca
    - DeckTone - głównie za działalność i rozmowy na IRC
    - Oraz innym graczom: Grzechooo, Deregondowi (udowodnił jak bardzo można namieszać w pojedynkę), Gaius Pastuszak, Łukasz I Cwany, Filip IV Piękny - większości za konsekwencję i regularną grę

    Jak dla mnie każdy z graczy, który dotrwał do tego momentu gry jest w pewnym sensie zwycięzcą. :]

    Koniec pierwszej edycji gry - podsumowanie i podziękowania NLk0EcK
    Tak zmieniały się kształty królestw
    avatar
    Lukasz X


    Liczba postów : 5

    Koniec pierwszej edycji gry - podsumowanie i podziękowania Empty Re: Koniec pierwszej edycji gry - podsumowanie i podziękowania

    Pisanie by Lukasz X Sob 27 Wrz 2014 - 17:47


      Obecny czas to Czw 9 Maj 2024 - 22:51