Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

    Odezwa do narodu norweskiego!

    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    Odezwa do narodu norweskiego! Empty Odezwa do narodu norweskiego!

    Pisanie by Sighvart Pon 15 Kwi 2013 - 15:08

    Treść tej odezwy wygłoszona została we wszystkich możliwych miejscach Norwegii, by dotarła do jak największej liczby poddanych... Niewykluczone, że też inne narody europejskie usłyszały owe wieści:

    Narodzie norweski!

    Nadeszły ciężkie czasy. Mówię to do wszystkich córek i synów Norwegii!

    Jestem Waszym królem, jestem władcą Norwegii, ale nie otrzymałem tego tytułu z Bożej łaski, by być dla Was niedostępnym, by ukrywać się za zasłoną. Jestem Waszym królem i sługą zarazem, bo jesteście moim umiłowanym ludem, o którego dobro się troszczę!

    Europa oszalała, rozplenił się grzech i herezja! Ludzie odchodzą od wiary w Pana Jezusa Chrystusa i przyjmują wiarę bisurmanów! Wierzą w krwiożerczego demona, zwanego Allahem lub uciekają do cerkwi prawosławnych, które prawdziwy obraz Boga zaciemniają i z postaci, które w wierze katolickiej pełnią jedynie funkcję pośredników, tworzą nowe bóstwa! Jest to bałwochwalstwo!

    Stójcie mocno, wsparci przez Jezusa, ludu Norwegii! Zawsze niepokonany i odważny, gotów do poświęceń, stój twardo! Nie zachwiejemy się ani dziś, ani nazajutrz. Pozostaniemy przy swej wierze, wierni zwierzchnikowi kościoła, który zasiada na dalekim południu. Wierni wierze ojców, którą krzewili w mroźnej Skandynawii, narażając życia!

    Jest katastrofalnie, a będzie jeszcze gorzej, dlatego musimy być przygotowani. Nie jest wykluczonym, że zwiększone zostaną stawki podatków. Wszystkie one zostaną przeznaczone na wojsko i rozbudowę obronności naszego kraju, jedynego, wiernego nordyjskim tradycjom! Nie traćcie jednak zapału i nadziei. Czyż nie jest zaszczytem oddanie pewnej części swego majątku dla dobra nas wszystkich? Wasze bogactwa podniosą Norwegię z kolan i nikt już nie porwie się na opluwanie Pana Jezusa, opluwanie bezbronnych i słabych! Nikt nie porwie się na sprzeciw, gdyż będziemy potęgą i z Bożą pomocą zaprowadzimy w Europie pokój, jakiego pokolenia nie widziały!

    Niech Bóg będzie z nami!
    Zanoście swe wołania do Olafa II Świętego, legendarnego władcy i ojca chrześcijaństwa norweskiego! Bóg nam dopomoże!

    Amen!

    Sighvart Szlachetny Olafursson, pokorny sługa Jezusowy, z Bożej woli namiestnik norweski.


      Obecny czas to Nie 19 Maj 2024 - 15:48