Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

2 posters

    Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego

    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego Empty Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego

    Pisanie by Wlodzimiesz Sro 10 Kwi 2013 - 16:21

    Zdrastwujcie!
    Jako Władca Księstwa Rusi oraz gorliwie wierzący w Jedynego Boga, wzywam wszystkich braci mej wiary do wybrania Patriarchy naszego Kościoła. Chcę również zgłosić swoją osobę jak najlepszego kandydata na to niezwykle odpowiedzialne i ważne dla naszych dusz oraz ciał stanowisko. Aby dać wszystkim czas do namysłu, proponuję dokonać ostatecznego wyboru do ostatniego miesiąca roku pańskiego 1150.
    Krystekl
    Krystekl
    Bizancjum
    Bizancjum


    Liczba postów : 23

    Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego Empty Re: Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego

    Pisanie by Krystekl Pią 12 Kwi 2013 - 15:27

    Ja Krystekl, władca Bizancjum także zgłaszam swoją kandydaturę na patryjarchę kościoła prawosławnego i jedynej prawdziwej wiary.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego Empty Re: Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego

    Pisanie by Wlodzimiesz Nie 14 Kwi 2013 - 18:13

    Po wielu dniach obrad, Ja, Włodzimiesz I, Pan Księstwa Rusi, odstępuje od kandydowania na stanowisko patriarchy i oddaję swój głos na Władce Bizancjum, Krystekla. Przesyłam mu również serdeczne życzenia jak najlepszej posługi naszej wierze i Bogu!

    Sponsored content


    Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego Empty Re: Wybór Patriarchy Kościoła Prawosławnego

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon 20 Maj 2024 - 21:47