Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

2 posters

    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego Empty Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Pisanie by Jagiełło Pon 20 Maj 2013 - 21:46

    W związku z całkowitą niesubordynacją wobec swojego seniora a także wobec wspólnoty prawosławnej i mnie jako patriarchy niniejszym stwierdzam, że Zakon Krzyżacki przestał spełniać swoja funkcje, przez co zostaje on wykluczony z Kościoła Prawosławnego. Jego Mistrzowie nie moga juz wiecej mienic sie chrześcijanami prawosławnymi. Tak mówię ja, Jagiełło, patriarcha prawosławny, wypełniając wolę Boga Najwyższego. Mam nadzieję, że spotka was kara zarówno doczesna jak i wieczna. Będę się o to modlił gorliwie.
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki


    Liczba postów : 54

    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego Empty Re: Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Pisanie by Kavert von Voor Wto 21 Maj 2013 - 16:39

    Będę szczerze modlił się za ludzi, którzy nadal uważają, iż Jagiełło jest człowiekiem prawym. Już nie jako prawosławny, bo takiej możliwości nie mam, lecz jako chrześcijanin. Usunięcie ostatniego człowieka broniącego prawdy i tym samym niewygodnego dla władz przez tego obłudnika nazywającego się wysłannikiem Boga jest ostatnim gwoździem do jego trumny. Mimo, iż zachowałem nakazy postawione przez Ruś do dziś, chociaż tak naprawdę nie dotyczyły one Państwa Zakonnego - oskarżany jestem o niesubordynację wobec seniora. Mimo, iż wciąż swoją postawą zakonną służyłem Cerkwi Prawosławnej i prowadziłem misje na terenach Łotwy, oskarżany jestem o niesubordynację wobec wiary. Gdzie jest zatem ta praworządność Waszego, bo już nie mojego Patriarchy? Apeluję zatem do Was jeszcze raz: otwórzcie oczy i raz na zawsze zrównajcie ciało tego sługi szatana z ziemią.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego Empty Re: Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Pisanie by Jagiełło Wto 21 Maj 2013 - 17:06

    A czy należenie do tak zwanego anty-sierpu też uważasz za akt lojalności wobec Kościoła Prawosławnego? Czy spiskowanie przeciw twoim braciom w wierze może być w jakikolwiek sposób dopuszczane? Powiedz mi czy wpuszczając kawalerię Królestwa Hiszpanii na swoje tereny w ramach czegoś w rodzaju "tajnego planu", który miał unicestwić Królestwo Danii a w następnej kolejności wszystkie inne Królestwa Prawosławne też może zostać uznane za akt lojalności wobec Cerkwi? A przede wszystkim spiskowanie przeciwko Rusi, czyż nie jest to akt nieposłuszeństwa wobec seniora?
    Dobrym jest jednak to, że dzięki przytomnej reakcji Państw Prawosławnych haniebne plany katolików nie dojdą do skutku. Za to w szczególności chciałbym podziękować szlachetnemu DechTone'owi, który w mądrości swojej wypowiedział wojnę zdradzieckiemu Zakonowi Krzyżackiemu, aby nie dopuścić do rozszerzenia się tej zarazy na cały świat.
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki


    Liczba postów : 54

    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego Empty Re: Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Pisanie by Kavert von Voor Sro 22 Maj 2013 - 14:38

    Wystarczy, że Bóg wie, iż twoje oszczerstwa są nieprawdą. Czekam na twoją śmierć wraz z karą wieczną.

    Kavert von Voor,
    Mistrz Zakonu Krzyżackiego
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego Empty Re: Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Pisanie by Jagiełło Sro 22 Maj 2013 - 14:44

    Mówisz to jedynie z tego powodu, że nie masz żadnych argumentów przeciw, w końcu nie da się negować szczerej prawdy. Wiem przecież, że zarówno ty jak i twoi współspiskowcy wiedzą, że moje słowa są prawdziwe, nie chcecie się jedynie przyznać. A teraz wiedzą o tym także państwa prawosławne i mam nadzieję, że te informacje wykorzystają.

    Sponsored content


    Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego Empty Re: Ekskomunika Mistrzów Zakonu Krzyżackiego

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024 - 2:49