Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Jan Stark
  Jan Stark
  Anglia
  Anglia

  Liczba postów : 140

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK Empty Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Pisanie by Jan Stark on Nie 5 Maj 2013 - 21:54

  Niniejszym na Królestwo Szwecji i jej Króla Łukasza I Cwanego zostaje nałożona definitywna ekskomunika z Kościoła katolickiego.

  Podstawą tej trudnej decyzji jest:

  - postawa bierności Szwecji wobec działań mających na celu umacnianie obrony Katolicyzmu i jego jednoczenia oraz wrogich działań Danii gromadzącej swe siły tuż przy granicach krajów katolickich
  - podpisanie w przeszłości oraz odnowienie teraz sojuszu z państwem prawosławnym w celu współpracy ewidentnie militarnej i wrogiem państwom katolicyzmu

  http://kingdoms.forumpl.net/t100p15-szwecja-propozycje-dyplomatyczne
  Jagiełło
  Jagiełło
  Dania
  Dania

  Liczba postów : 171

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK Empty Re: Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Pisanie by Jagiełło on Nie 5 Maj 2013 - 22:12

  Oburzony jestem postawa papieza w tej kwestii! Widze, ze Kosciol Katolicki moze zmienic swojego papieza, ale sam nigdy sie nie zmieni! W podly sposob pod oslona nocy oglaszac ekskomunike Szwecji zaraz po obietnicach zaprzestania szafowania takowymi? Skandal, to niedopuszczalne! I to pod tak lichymi powodami! Szwecja solidaryzuje sie po prostu ze swoimi bracmi skandynawskimi aby zapewnic bezpieczenstwo jej mieszkancow, ktorego nie moglyby zapewnic jej kraje katolickie. W tym postepowaniu nie ma nic zlego, ba, jest ono zupelnie naturalne.

  Moze jednak dobrze sie stalo, ze szlachetny kraj szwedzki opuscil ta gromade plugawych krzywoprzesiezcow. Aby pokazac, ktore wyznanie kultywuje prawdziwe chrzescijanstwo, ktore przeciez religia milosci jest, niniejszym wyciagam dlon do krola szwedzkiego, aby przylaczyl sie do wspolnoty krajow prawoslawnych wsrod ktorej kazdy znajdzie pokoj i zrozumienie. Niech nasze narody oprocz krwi podziela tez wyznanie albowiem Kosciol Katolicki dla nas okazal sie byc jedynie wrogiem.
  Łukasz I Cwany
  Łukasz I Cwany
  Szwecja
  Szwecja

  Liczba postów : 86

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK Empty Re: Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Pisanie by Łukasz I Cwany on Nie 5 Maj 2013 - 22:39

  Koniec bezpodstawnych ekskomunik? Najpierw szaleniec, teraz kłamca bez hororu. Smutne jest to, że tak wspaniała religia rządzona jest przez tak nieudolnych ludzi. Przy takim obrocie sprawy najprawdopodobniej przyłączę się do prawosławia, które ma jakieś perspektywy w przeciwieństwie do kilku kraików z kłamcą na czele. Wstyd mi za ciebie Janie Stark, wydawałeś się rozsądnym władcą z którym możnaby nawiązać jakieś stosunki. Bez Szwecji wasza religia jest już bardziej sektą czy kameralną organizacją - tą ekskomuniką zaszkodziliście bardziej sobie niż mi.
  Wlodzimiesz
  Wlodzimiesz
  Księstwa Rusi
  Księstwa Rusi

  Liczba postów : 134

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK Empty Re: Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Pisanie by Wlodzimiesz on Pon 6 Maj 2013 - 6:01

  Włodzimiesz I w tym oto miejscu składa Ci Janie Starku obietnicę, która w przeciwieństwie do twoich zostanie spełniona! Anglia poniesie srogą karę za swoją głupotę, a jej król będzie wisiał.
  Jan Stark
  Jan Stark
  Anglia
  Anglia

  Liczba postów : 140

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK Empty Re: Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Pisanie by Jan Stark on Pon 6 Maj 2013 - 13:13

  Pan powiedział:
  Pewien człowiek miał drzewo figowe zasadzone w swojej winnicy; przyszedł i szukał na nim owoców, ale nie znalazł. Rzekł więc do ogrodnika: „Oto już trzy lata, odkąd przychodzę i szukam owocu na tym drzewie figowym, a nie znajduję. Wytnij je: po co jeszcze ziemię wyjaławia?” Lecz on mu odpowiedział: „Panie, jeszcze na ten rok je pozostaw; ja okopię je i obłożę nawozem; może wyda owoc. A jeśli nie, w przyszłości możesz je wyciąć” i:

  Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.

  Czwarty rok zaś nastał i drzewo nie wydało owocu zostało zatem wycięte, tak jak i chwast musi być wyrwany, by nie popsuł bożego plonu.

  Łukasz I Cwany napisał:(...) Przy takim obrocie sprawy najprawdopodobniej przyłączę się do prawosławia, które ma jakieś perspektywy w przeciwieństwie do kilku kraików z kłamcą na czele. (...) Bez Szwecji wasza religia jest już bardziej sektą czy kameralną organizacją (...)

  Powtórzę.
  A więc: poznacie ich po ich owocach. I poznaliśmy...

  "Królestwo niebieskie podobne jest do ziarnka gorczycy, które ktoś wziąwszy, posiał na swoim polu. Jest ono mniejsze od wszystkich nasion, lecz kiedy urośnie, wyższe jest od jarzyn i staje się krzewem, tak że przylatuje ptactwo z nieba i zakłada gniazda w jego gałęziach"

  Amen


  Post Scriptum

  Drogi Władco Księstw Wszechruskich nie w twej jurysdykcji leżą suwerenne decyzje demokratycznie wybranego Patriarchy Kościoła Katolickiego i nie wiem czym twe rozsierdzenie mogę wytłumaczyć. Albowiem Prawosławie tylko ucieszyć się może z powiększenia swej wschodniej rodziny. Papież Rzymski w sprawy Prawosławia nie ma w zwyczaju się mieszać, a tym bardziej jego krajom grozić lub oceniać wyborów suwerennie przez nie podejmowanych wewnątrz ich wyznania.
  Papież ma jednak za zadanie dbać o jedność Katolicyzmu i nie będzie tolerował królów kolaborantów mających sobie za nic zasady wiary, honor i braterstwo oraz solidarność ze słabszymi.

  Powstrzymaj swą nienawiść, bo to w miłosierdziu jest zbawienie duszy każdej, a nie w życzeniu bliźnim śmierci...

  Sponsored content

  Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK Empty Re: Papieski Akt Ekskomuniki Szwecji z KK

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Wto 25 Lut 2020 - 8:16