Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

+5
Filip IV Piękny
Wlodzimiesz
Gaius I Pastuszak
Maks Tenet
Aveniner
9 posters

    Francja - propozycje dyplomatyczne

    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Aveniner Pon 8 Kwi 2013 - 16:22

    Tutaj przez władców państw składane są propozycje paktów/układów Francji.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Maks Tenet Sob 13 Kwi 2013 - 9:50

    Witaj królu Francji!

    Korona Królestwa Polskiego pragnie cię powitać. Jako podarek pragnę ci dać to ręcznie zdobione i przepisywane przez polskich mnichów wydanie Biblii. Mam nadzieję że będzie ci dobrze służyć. Pragnę ci też zaoferować pakt o nieagresji na okres 4 lat. Mam nadzieję że przyjmiesz tą propozycję.Niech Bóg będzie czuwał nad Francją. Amen
    Gaius I Pastuszak
    Gaius I Pastuszak
    Włochy
    Włochy


    Liczba postów : 116

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Gaius I Pastuszak Sob 13 Kwi 2013 - 11:38

    Sangrealu Litościwy! Wielkie i potężne Państwo Francuskie od zawsze było przyjacielem Włoch.

    Wobec tego proponuję ci sojusz, aby nasze państwa mogły się nawzajem wspierać pomagać w ewentualnych konfliktach z krajami ościennymi lub pogańskimi.

    Poprzez sojusz z Włochami, potężny Panie, zostaniesz przyjacielem Sierpa Jedności Chrześcijańskiej, a z czasem, jeśli tylko będzie taka twa wola, dołączysz do niego.

    Niech łaska Boża spływa na Ciebie i Twój lud.

    Podpisano
    Pastuszak I, z łaski Bożej Monarcha Włoskiego Królestwa Sycylii, prawowity władca Italii, Dziedzic kultury starożytnego Rzymu, Potomek szlachetnych Cesarzy Imperium, Suweren wszystkich mieszkańców Półwyspu Apenińskiego i wysp na Morzu Śródziemnym.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Wlodzimiesz Pią 19 Kwi 2013 - 19:34

    Witaj Władco Francji!
    Pan Księstwa Rusi, Włodzimiesz I, proponuje Ci dołączenie do Sierpu Jedności Chrześcijańskiej, jako do jedynego słusznego sojuszu, w którym wszyscy są równi i każdy dla każdego jest bratem!
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Pią 19 Kwi 2013 - 19:52

    Włodzimierzu chciałbym się dowiedzieć kto należy do Sierpu Jedności Chrześcijańskiej i co będę miał z tego sojuszu oprócz złych stosunków z Polską i Prusami?
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Wlodzimiesz Pią 19 Kwi 2013 - 20:17

    Drogi Królu Francji!
    Do Sierpu aktualnie należą: Dania, Szwecja, Księstwa Rusi, Bizancjum i Włochy. Jest to największy i najsilniejszy sojusz w Europie. Bycie z nami to droga do sukcesu, a takie sprawy jak złe stosunki z Polską są niczym, a co do Rzeszy, to Sierp nie ma nim żadnych utarczek. Jeśli chcesz wiedzieć coś jeszcze, to proszę, wyślij do mnie prywatnego posłańca. Odpowiem na każdą Twą wątpliwość.
    Pozdrawiam,
    Włodzimiesz I, Pan Księstwa Rusi
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Sob 20 Kwi 2013 - 6:14

    Wybacz, ale wolę zajmować się własnym podwórkiem.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Wlodzimiesz Sob 20 Kwi 2013 - 9:41

    Królu Jakubbbie!
    Ja, Włodzimiesz I, chcę pokazać innym krajom, że to, że ktoś nie chce być moim sojusznikiem, nie czyni go moim wrogiem, dlatego przyjmuję Twoją decyzję. Liczę, że jeszcze nie raz będziemy mogli spotkać się, a tym czasem bądź pozdrowiony!
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Sob 20 Kwi 2013 - 9:57

    I niech tobie bóg sprzyja.
    Gaius I Pastuszak
    Gaius I Pastuszak
    Włochy
    Włochy


    Liczba postów : 116

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Gaius I Pastuszak Nie 21 Kwi 2013 - 21:07

    Drogi monarcho Francji

    W obliczu wojny ,która w smutny sposób ogarnęła całą chrześcijańską Europę, chciałbym na Twe czcigodne ręce złożyć propozycję paktu o nieagresji na 4 lata. Niech nasz e narody się nie zwalczają nawzajem, pozostańmy w dobrych stosunkach.
    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Sighvart Sob 27 Kwi 2013 - 9:59

    Państwo Kościelne chce wejść w sojusz z Francją.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 28 Kwi 2013 - 14:26

    Wielki władco Francji!
    Jako że na warunkach pokoju duńsko-niemieckiego uzyskujemy wspólną granicę chciałbym Ci zaproponować pakt o nieagresji, domyślny, na okres lat 4. Chcę pokazać całej Europie, że polityka moja sprzyja pokojowi i że zależy mi na budowaniu razem lepszej przyszłości.
    Liczę na Twoją pozytywną odpowiedź. Niech nasze narody połączy przyjaźń i wzajemne zrozumienie.

    Podpisano: Jagiełło, z Bożej łaski władca Danii
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Nie 28 Kwi 2013 - 15:54

    Nie chcesz pokazać Europie że jesteś pokojowo nastawiony, lecz chcesz mieć spokój na granicy wschodniej!!! Odrzucam twą propozycję!
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 28 Kwi 2013 - 16:03

    Nie rozumiem złości Twej władco Francji o granicę Wschodnią, zwłaszcza dlatego, że rozmawiamy o granicy Zachodniej. I choć prawdą jest, że chcę mieć tam spokój to nie rozumiem dlaczego nie chcesz ty go tam mieć. Czyż dążysz do wojny z Królestwem Danii?
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Nie 28 Kwi 2013 - 16:07

    Dążę do równowagi w Europie.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 28 Kwi 2013 - 16:08

    Nie rozumiemy się chyba, dlaczego brak paktu o nieagresji między nami miałby przywrócić równowagę w Europie?
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Nie 28 Kwi 2013 - 16:11

    Taką że wtedy mógłbyś całą armię skierować na podbój Europy.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 28 Kwi 2013 - 16:16

    Czyż nie poczuwasz się władcą Europejskim? Proponuję Tobie przecież pakt o nieagresji, czy świadczy to zatem o chęci podboju? Ani jednemu państwu wojny nie wypowiedziałem a teraz nawet żadnej nie mam otwartej. Dlaczego uważasz, że to ja chcę podbijać? Chyba że to ty takie nieczyste zamiary nosisz w sercu przeciwko mieszkańcom Danii! Jeśli tak jest to wstydź się, władca chrześcijański nie takimi zamiarami kierować się powinien.
    Jan Stark
    Jan Stark
    Anglia
    Anglia


    Liczba postów : 140

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jan Stark Nie 28 Kwi 2013 - 18:37

    Poselstwo Króla Anglii proponuje Królowi Francji pakt o obustronnym przemarszu wojsk.

    Król Danii zaś nie powinien zapominać o wojnie, którą właśnie zakończył zajmując 3/4 terytorium Rzeszy i hołdując ten kraj oraz rosnąc tym samym znacznie w siłę razem z całością licznych teraz krajów prawosławia. Co zaś dalej z tego wyniknie zobaczymy.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 28 Kwi 2013 - 18:46

    W istocie, zająłem 2 regiony niemieckie. Było to jednak na własne życzenie króla Rzeszy, który wojnę mi wypowiedział - musiał za to ponieść karę. Wojna była wojną totalną, w której całe narody się spotkały i naród duński przeważył. Nie rozumiem zatem oskarżeń o jakąkolwiek ekspansywną politykę Danii.
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Nie 28 Kwi 2013 - 18:59

    Przystaję na twoją propozycję królu Anglii. Co do ciebie królu Dani, to odpowiadam że zrobię to co moi sojusznicy będą uważać za stosowne.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Maks Tenet Nie 28 Kwi 2013 - 19:06

    Nie moją sprawą jest wtrącać się do waszej dyplomatyki, ale zaskoczyły mnie twoje słowa Filipie, królu Francji. Zrobisz to co twoi sojusznicy będę uważać za stosowne. Czyli jak widać musisz prosić swoich sojuszników o pomoc w rządzeniu Francją. Nie umiesz sam pokierować dyplomatyką? Jak karzą ci sprzedać Francję, to też to zrobisz? Naprawdę, dziwne.
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Nie 28 Kwi 2013 - 19:16

    Nie sprzedam Francji. Wiedz jeszcze, że łatwiej podrzeć kartę niż talię.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Maks Tenet Nie 28 Kwi 2013 - 19:18

    A jeszcze łatwiej zrobić zło niż dobro. Moje pytanie było zadane z ciekawości.
    avatar
    mativ
    Zjednoczone Królestwa, Państwo Kościelne
    Zjednoczone Królestwa, Państwo Kościelne


    Liczba postów : 83

    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by mativ Nie 28 Kwi 2013 - 19:31

    A czy zebrani tutaj królowie zapomnieli że pojedyncze państwo nie wiele jest w stanie osiągnąć? Godnym swego tytułu jest ten który patrzy dalej poza granice swego królestwa. Czy król Norwegii zapomniał co spotkało Polskę po nagłym i nieskonsultowanym z sojusznikami ataku na Ruś? Przez tą błędną decyzje cała Europa pogrążyła się w wojnie. Próbując ocalić Polskę upadły takie potęgi jak Inflanty a Cesarstwo Niemieckie zostało zredukowane do 1 regionu. Z całego Cesarstwa ostało się tylko 3200 obywateli. I Ty królu Norwegii, będąc obserwatorem tego całego wydarzenia wypominasz memu sojusznikowi że nie chce on doprowadzić do zagłady swoich sojuszników zbyt pochopną decyzją?

    Sponsored content


    Francja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 10 Maj 2024 - 10:25