Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

+4
Gaius I Pastuszak
Krystekl
Wlodzimiesz
Aveniner
8 posters

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Aveniner Pon 8 Kwi 2013 - 16:20

    Tutaj przez władców państw składane są propozycje paktów/układów Bizancjum.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Wlodzimiesz Sro 10 Kwi 2013 - 16:10

    Ja, Włodzimiesz I, Car Księstwa Rusi, zwracam się do Ciebie, Najjaśniejszy Królu, z propozycją sojuszu, jako do brata mego, z którym więcej mnie łączy, aniżeli dzieli. Uważam, że sojusz ten oprócz umocnienia naszych więzi, pomoże nam bronić jedynej, słusznej wiary, przed resztą pogańskiego świata!
    Liczę na to, że przemyślisz tę sprawę i podejmiesz jak najlepszą decyzję.
    Krystekl
    Krystekl
    Bizancjum
    Bizancjum


    Liczba postów : 23

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Krystekl Sro 10 Kwi 2013 - 16:15

    Carze Królestw Rusi nasi dyplomaci musieli się gdzieś minąć bo wysłałem swego z tą samą propozycją, oczywiście przyjmuje ten sojusz i liczę że nasze więzi staną się jeszcze bardziej zacieśnione.
    Gaius I Pastuszak
    Gaius I Pastuszak
    Włochy
    Włochy


    Liczba postów : 116

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Gaius I Pastuszak Czw 11 Kwi 2013 - 19:59

    O wszechpotężny władco wielkiego i pięknego Bizancjum,

    Na twe ręce składam propozycję sojuszu między naszymi państwami. Niech dwie wspaniałe kultury wywodzące się z pozostałości Imperium Rzymskiego zaczną znów ze sobą współpracować.

    Podpisano
    Pastuszak I, z łaski Bożej Monarcha Włoskiego Królestwa Sycylii, prawowity władca Italii, Dziedzic kultury starożytnego Rzymu, Potomek szlachetnych Cesarzy Imperium, Suweren wszystkich mieszkańców Półwyspu Apenińskiego i wysp na Morzy Śródziemnym.
    Krystekl
    Krystekl
    Bizancjum
    Bizancjum


    Liczba postów : 23

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Krystekl Pią 12 Kwi 2013 - 15:29

    Ja Krystekl, władca Bizancjum, zgadzam się na współpracę naszych krajów. Niech to przymierze będzie początkiem czegoś więlkiego.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Sob 20 Kwi 2013 - 11:43

    O Wielki Władco Starożytnego i Wielkiego Państwa Bizancjum.

    Zwracam się do ciebie z propozycją sojuszu pomiędzy naszymi państwami. Niech pakt ten pomaga nam krzewić naszą wiarę wśród niewiernych plebejuszy mających czelność nazywać się władcami. Mam nadzieję, że zgodzisz się na tę propozycję współpracy, która umożliwi nam prowadzenie świata ku Dobrobytowi.

    Kearon
    Kearon
    Sułtanat Egiptu
    Sułtanat Egiptu


    Liczba postów : 96

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Kearon Czw 25 Kwi 2013 - 18:59

    Czcigodny Władco Bizancjum,
    W ramach Ligi Antypapieskiej chciałbym podpisać z Tobą pakt o nieagresji na okres 8 lat.
    LLares111
    LLares111


    Liczba postów : 59

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by LLares111 Pią 26 Kwi 2013 - 16:05

    Władco Bizancjum,
    Wysuwam do Ciebie propozycję pokoju, gdyż chcę dać tobie i twojemu narodowi szansę na ocalenie swego kraju oraz nie chcę przelewać krwi niewinnych osób. Oto moje warunki:

    -Bizancjum zmieni swą wiarę na Chrystianizm.

    -Złożysz mi hołd lenny.

    -Bizancjum staje się wasalem KON i oddaje 60% swoich dochodów Królestwu(bez 10% od wasala)

    -Władca Bizancjum przysięgnie być wierny królowi Obojga Narodów.

    -Tereny zajęte przez KON pozostają pod władzą Królestwa.

    Oto moje warunki. Mam nadzieję, że je przemyślisz i podejmiesz decyzję odpowiednią oraz logiczną.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Sob 27 Kwi 2013 - 17:15

    Cóż za niegodziwe warunki, powinien za to zawisnąć!
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Maks Tenet Sob 27 Kwi 2013 - 17:24

    Jeśli czegoś nie rozumiesz to nie wyrażaj swojej opinii. Ciekawe co byś zrobił na decyzji Bizancjum.

    Sponsored content


    Bizancjum - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Bizancjum - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 10 Maj 2024 - 14:37