Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

+2
Kearon
Aveniner
6 posters

    Druga edycja - postęp prac

    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Druga edycja - postęp prac Empty Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Aveniner Pon 10 Cze 2013 - 18:52

    Okej, wreszcie mam dla Was jakieś informacje.
    Najtrudniejszy etap jakim było wybranie realiów gry mam za sobą. Różne były opinie i długo się zastanawiałem, wybór padł jednak na rok 1700. Ze względu na tak duży skok w ramach czasowych będziemy musieli też zmienić nazwę gry (jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to piszcie, myślałem o czymś bardziej uniwersalnym niż dotychczasowa nazwa, np: Clash of Sovereigns).
    Jako, że wyboru dokonałem stosunkowo niedawno i mało pracowałem nad grą ostatnio jedyne co mogę Wam na ten moment pokazać to nowa mapa, jeszcze bez nazw regionów: https://i.imgur.com/TkAgM7Z.png. Jak widać tym razem obyło się bez tak wielkich nagięć historycznych jak ostatnim razem (z tym wyjątkiem że podzieliłem trochę Imperium Osmańskie i połączyłem podzielone Niemcy w jeden kraj, Gruzja to też drobne nagięcie historii)
    Druga edycja będzie znacznie różniła się od pierwszej. Postaram się by od samego początku wszystkie państwa zostały objęte (krajów jest 25).
    Razem z Wlodzimieszem pracujemy nad tym by gra była w dużej części zautomatyzowana (html+php) co zaoszczędzi mi ogromu pracy, bo np. najprawdopodobniej mapa i statystyki wyświetlane na niej same będą się generować.
    Nadchodzi wiele zmian balansu, z konkretów to między innymi farmy zamiast 2% za każdy poziom będą dawały 1 000 + 1% przyrostu ludności rocznie (czyli 4% i 4000 ludzi na 4 poziomie). Nada to sens budowania farm w mało zaludnionych regionach i osłabi ogromnie zaludnione tereny.
    Na razie to tyle. Będę uaktualniał ten temat z konkretnymi informacjami gdy prace będą postępować. Na razie jest słabo bo mam wiele spraw na głowie (najtrudniejszy moment semestru na studiach), musicie mi wybaczyć. Smile Co do frekwencji nie musicie się obawiać - zapewniam Was, że na drugą edycję zgromadzę komplet graczy.
    Pozdrawiam.
    Kearon
    Kearon
    Sułtanat Egiptu
    Sułtanat Egiptu


    Liczba postów : 96

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Kearon Pon 10 Cze 2013 - 19:53

    Już mi się podoba nowa mapka (Wenecja ;p). Dodatkowo 25 państw to dużo ale gdy wszyscy na raz zaczną rozgrywkę, nie powinno być problemów takich jak w Medieval Kingdoms po dołączeniu graczy. Co do nowej nazwy gry, lepiej się nie wypowiem, bo raczej nie podam nic sensownego ^^.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Maks Tenet Wto 11 Cze 2013 - 15:33

    Mapka świetna Wink Już nie mogę się doczekać gry. Zapowiedź gry jest świetna Smile A moja propozycja co do nazwy gry to Modern Europe.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Wlodzimiesz Wto 11 Cze 2013 - 18:46

    Potwierdzam, że pracujemy nad tym - teraz będzie żarcik - prawie tak szybko jak powstaje vPopulus Smile
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Filip IV Piękny Czw 29 Sie 2013 - 17:52

    Jak postęp prac?
    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Aveniner Sob 31 Sie 2013 - 20:49

    Słabo, wydanie drugiej edycji stoi pod znakiem zapytania. Aktualnie nie mam czasu. Dam Wam znać drogą mailową jeśli coś się zmieni.
    Wilczur
    Wilczur


    Liczba postów : 2

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Wilczur Czw 19 Wrz 2013 - 13:49

    Oby druga edycja nastąpiła jak najszybciej.Nie mogę się doczekać.
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Filip IV Piękny Czw 13 Lut 2014 - 16:10

    Ktoś robi 2 edycję?

    Sponsored content


    Druga edycja - postęp prac Empty Re: Druga edycja - postęp prac

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 10 Maj 2024 - 16:44