Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

4 posters

    rezygnacja

    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    rezygnacja Empty rezygnacja

    Pisanie by Jagiełło Sob 4 Maj 2013 - 19:03

    Ja, Jagiełło, niniejszym ogłaszam, że dzisiejszego wieczora zrzekam się posady patriarchy, aby uchronić wspólnotę naszą przed jakąkolwiek tyranią do której długie rządy jednego władcy doprowadzić by mogły. Tym samym rozpoczynam głosowanie odnośnie wyboru nowego patriarchy.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by Maks Tenet Sob 4 Maj 2013 - 19:28

    Ja, z Bożej łaski król Norwegii, pragnę złożyć swoją kandydaturę na stanowisko patriarchy. Nie dążę do wyniszczających wojen które nic nie dają, a tylko do pokoju. Musimy się złączyć, musimy przestawać ulegać grzechowi, bo inaczej Bóg ześle na nas apokalipsę. Dlatego zgłaszam swoją kandydaturę, bo chcę żeby Europa tego uniknęła, chcę żeby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się z życia i czcić Pana Boga jak należy.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by Wlodzimiesz Sob 4 Maj 2013 - 21:08

    Włodzimiesz I, Pan Wielkiego Księstwa Rusi, zgłasza swoją kandydaturę na stanowisko patriarchy. Moja poprzednia kadencja na tym stanowisku pokazała moje umiejętności i doprowadziła nad, braci prawosławnych, do wielkiego rozkwitu i pragnę kontynuować tą misję.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by DeckTone Nie 5 Maj 2013 - 12:36

    Ja wielki władca Gruzji pan dworu cudów DeckTone zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko patriarchy. Kierując się dobrem naszej religii obiecuję doprowadzić do rozkwitu naszej religii na terenie świata. Jednocześnie uważając siebie za dobry wybór na to stanowisko oddaję głos na siebie.

    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by Jagiełło Nie 5 Maj 2013 - 12:40

    Niniejszym oddaję głos swój na szlachetnego DeckTone'a - władcę Gruzji, gdyż uważam, że powinien sprawdzić się na tym stanowisku.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by Wlodzimiesz Nie 5 Maj 2013 - 14:08

    Po spojrzeniu na aktualnych kandydatów, wycofuję swoją kandydaturę i przekazuję głos na Wielkiego DeckTone'a, Władcę Gruzji.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by Jagiełło Nie 12 Maj 2013 - 18:03

    Jako że władcy prawosławni nie potrafili się zdecydować anuluję głosowanie i wskazuję swojego następcę - Włodzimiesza

    Sponsored content


    rezygnacja Empty Re: rezygnacja

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią 10 Maj 2024 - 9:21