Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

4 posters

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Jagiełło Sro 1 Maj 2013 - 18:02

    W związku z bardzo tchórzliwą postawą władcy Bizancjum, który poddał praktycznie bez walki swoje państwo na rzecz katolików z Królestwa Obojga Narodów, ja, Jagiełło, patriarcha prawosławny, mocą nadaną mi przez Boga, ekskomunikuję cesarza Krystekla ze wspólnoty państw prawosławnych i ogłaszam, że z perspektywy wszystkich pozostałych państw prawosławnych nie ma on już prawa do posiadania swoich ziem. Słusznym więc będzie zajęcie ich i wykorzystanie w lepszy sposób ku chwale Boga Najwyższego przez pozostałych, wiernych wyznawców Prawosławia, którzy nie lękają się stanąć w szranki z żądnym ziemi wyznaniem katolickim. Jak powiedziałem niechaj się stanie!

    Pieczęć Kościoła Prawosławnego do tego dokumentu przyłożył Jagiełło, z Bożego nadania władca Danii i patriarcha prawosławny
    Jan Stark
    Jan Stark
    Anglia
    Anglia


    Liczba postów : 140

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Jan Stark Czw 2 Maj 2013 - 14:54

    Nie ma ani jednego kraju katolickiego, który by okupywał ziemię prawosławną, a są co najmniej cztery kraje prawosławia okupujące ziemie katolickie w tym sam Rzym, świętą ziemię i stolicę katolicyzmu, więc żądza ziemi to obecnie przypadłość jedynie prawosławia i islamu... co więcej okazuje się, że Katolicy w swej żądzy ziemi sami oddają swe dziedziny krajom prawosławnym.

    Mamy nadzieję, że zachłanność prawosławia ma jednak jakieś granice...
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Jagiełło Czw 2 Maj 2013 - 15:26

    Janie Starku, czyżbyś nie pamiętał kto wojny te wypowiadał? Rozum Cię zawodzi? Ja dobrze pamiętam, że to katolicy pragnęli naszej zguby. Zatem proszę nie insynuuj, że okupacje nasze niesprawiedliwymi są.
    Jan Stark
    Jan Stark
    Anglia
    Anglia


    Liczba postów : 140

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Jan Stark Czw 2 Maj 2013 - 15:47

    Nikt jednak nie rozkazywał wam zajmować całych krajów i skazywać całych narodów na władzę obcych karząc je za błędy ich przywódców.
    Ja nie insynuuje, że te okupacje są niesprawiedliwe ja to stwierdzam jako obiektywny, rzeczywisty fakt.

    Zobaczymy jakie świadectwo pokojowych zamiarów dacie teraz gdy już nie ma żadnego władcy z grona tych, którzy rozpoczęli te wojny.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by DeckTone Czw 2 Maj 2013 - 16:34

    Nasze przejmowanie krajów było odpowiedzią na agresję Katolicką. Nie mogliśmy pozwolić, aby taka sytuacja miała nadal miejsce i dążymy do ustabilizowania nastrojów Europy pod jedyną słuszną flagą - Flagą Sierpu i wiary Prawosławnej. Tylko w ten sposób możemy zaprowadzić dawny dobrobyt na ziemiach spustoszonych władaniami królów szaleńców.
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki


    Liczba postów : 54

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Kavert von Voor Czw 2 Maj 2013 - 17:17

    Proszę nie szerzyć hipokryzji, Wiara Prawosławna na to nie zasługuje. Wszyscy dobrze wiemy, że to nie Katolicy, a obecny Patriarcha Prawosławny - Jagiełło, przyczynił się do wybuchu wojny i śmierci tysięcy niewinnych ludzi. Chcącym podważyć moje zdanie przypominam o możliwości wglądu na rękopis króla Jagiełły wraz z pieczęcią monarszą Danii. Nie dość, że ów monarcha oszukał Chrześcijańskiego władcę Polski i pisał także w imieniu Szwecji [mimo, iż szwedzki władca odcina się od tego w tym oświadczeniu], to jeszcze złamał przysięgę, którą składał na Biblię, a jest on przecież przywódcą religijnym! Otwórzcie przeto oczy, Władcy Prawosławni. Wasz patriarcha sieje niezgodę pomiędzy chrześcijanami różnych obrządków. Nie szukajcie przyczyny konfliktu wśród Katolików. Zaprzestańcie ekspansji wyniszczającej świat chrześcijaństwa zachodniego. Dopóki Patriarchą zwać będziecie obłudnika Jagiełłę, wiara prawosławna nie będzie mogła powoływać się na honor.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Jagiełło Czw 2 Maj 2013 - 17:35

    Czemuż to tyle zamieszania te bzdury wprowadzają? Tekst jest zmyślony a Dania po prostu wypełniła zobowiązania sojusznicze. Ile razy mam to powtarzać? Żadnej umowy nie podpisałem nawet z Polską!
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki


    Liczba postów : 54

    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Kavert von Voor Czw 2 Maj 2013 - 17:45

    Jeśli Ty, Jagiełło, śmiesz przeczyć swoim słowom, ja, Kavert von Voor - wyzywam Ciebie na Sąd Boży. Niechaj przeto cały Świat pozna obłudę, którą szerzysz.

    Sponsored content


    ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego Empty Re: ekskomunika dla Cesarstwa Bizantyjskiego

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 17 Maj 2024 - 10:09