Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

+4
LLares111
DeckTone
Wlodzimiesz
Aveniner
8 posters

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Aveniner Pią 19 Kwi 2013 - 22:49

    Tutaj przez władców państw składane są propozycje paktów/układów Gruzji.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Wlodzimiesz Sob 20 Kwi 2013 - 11:13

    Witaj Królu Gruzji!
    Włodzimiesz I, Pan Księstwa Rusi składa Ci propozycję wstąpienia do Sierpu Jedności Chrześcijańskiej, jako do brata, który tą samą wiarę wyznaje oraz sąsiada mego! Liczę na Twoje poparcie, Królu DeckTonie.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Sob 20 Kwi 2013 - 11:24

    Drogi Wlodzimieszu wielki władco Księstw Rusi. Wielce jestem rad z twojej propozycji. Z chęcią przystaję na nią, mając nadzieję na udaną współpracę. Liczę na to, że razem uda nam się przeciwstawić plugawcom stąpającym po tej ziemi i zakorzenić jedyną słuszną wiarę na świecie razem.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Wlodzimiesz Sob 20 Kwi 2013 - 11:32

    Tak więc, Królu DeckTonie proponuję Ci sojusz (Księstwa Rusi - Gruzja).
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Sob 20 Kwi 2013 - 11:36

    Akceptuję sojusz (Księstwa Rusi - Gruzja)
    LLares111
    LLares111


    Liczba postów : 59

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by LLares111 Sob 20 Kwi 2013 - 14:48

    Królu Gruzji,

    Proponuję Ci pakt o nieagresji pomiędzy naszymi państwami na okres lat 4, na znak moich dobrych zamiarów względem Gruzji.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Sob 20 Kwi 2013 - 15:49

    Witaj władco Królestwa Obojga Narodów.

    Niestety interesy mojego państwa nie pozwalają mi przystać na twoją propozycję, mam nadzieję, że przyszłość przyniesie nam jaśniejszy los.
    LLares111
    LLares111


    Liczba postów : 59

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by LLares111 Sob 20 Kwi 2013 - 18:02

    Czyżby król Gruzji miał zamiar prowadzić agresywną politykę względem Królestwa Obojga Narodów, nie chcąc przystać na propozycję paktu o nieagresji?
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Sob 20 Kwi 2013 - 18:38

    Nie mogę obecnie związać się paktem o nieagresji, ponieważ czasy są niepewne, a władcy co rusz się zmieniają. Obecnie najlepszym wyborem dla mojego królestwa będzie obserwowanie działań reszty władców, aby później móc wybrać swoich sprzymierzeńców.
    LLares111
    LLares111


    Liczba postów : 59

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by LLares111 Sob 20 Kwi 2013 - 19:12

    W takim razie, dlaczego Gruzja wkroczyła w szeregi Sierpu Jedności?
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Nie 21 Kwi 2013 - 0:22

    Ponieważ jako pomazaniec Boży zostałem wysłany, aby szerzyć jedyną słuszną wiarę i w tym celu połączyłem się z moimi braćmi w sile- aby wyplewić szatański pomiot z tego Świata.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 21 Kwi 2013 - 19:31

    DeckTone, królu Gruzji, ja, król Danii Jagiełło, uniżenie proszę Cię o kredyt w wysokości 10 000 złota, która zostanie zwrócona po najbliższym zbiorze podatków (na koniec roku), gdyż skarbiec mój niemalże całkowicie już opróżniony został a wojny wypowiedziane Danii kosztują mnie niebotyczne kwoty. Czy przystaniesz na tę propozycję?
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Nie 21 Kwi 2013 - 19:43

    Ja DeckTone wielki mocą nadaną mi przez Boga i lud przystaję na twoją ofertę, licząc że twoja słowa nie są próżne, a środki pozyskane ode mnie pozwolą ci mężnie walczyć jako ramię jedynej słusznej wiary


    To podpisał DeckTone, zwierzchnik Gruzji
    Kearon
    Kearon
    Sułtanat Egiptu
    Sułtanat Egiptu


    Liczba postów : 96

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Kearon Czw 25 Kwi 2013 - 19:11

    Czcigodny Władco Gruzji,
    Na mocy postanowień Ligi Antypapieskiej pragnę podpisać z Tobą pakt o nieagresji na okres 6 lat.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Czw 25 Kwi 2013 - 20:08

    Ja władca Gruzji przystaję na twoją propozycję, wierząc, że pomoże to obydwu naszym państwom


    Władca Gruzji
    DeckTone
    Gaius I Pastuszak
    Gaius I Pastuszak
    Włochy
    Włochy


    Liczba postów : 116

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Gaius I Pastuszak Nie 28 Kwi 2013 - 21:11

    Królestwo Włoch zwraca się do Gruzinów z prośbą o udzielenie pożyczki w wysokości 1500 złota.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Nie 28 Kwi 2013 - 21:13

    Gruzja udziela Królestwu Włoch pożyczki w wysokości 1500 złota z terminem spłaty w roku następnym


    DeckTone
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki


    Liczba postów : 54

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Kavert von Voor Czw 2 Maj 2013 - 20:40

    Księstwo Inflant wita naszych przyjaciół z Gruzji!

    Zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymanie ludności i zapewnienie odpowiedniego poziomu standardów życiowych w prowincji tak, by utrzymać zadowolenie społeczeństwa - kosztuje. Zwłaszcza, jeżeli dany region nie ma bezpośredniego połączenia terytorialnego ze stolicą państwa i jest on eksklawą oddaloną o kilka tysięcy kilometrów od macierzystego terytorium. Wiemy także, że zdobycie regionu Estonia kosztowało Gruzję wiele wysiłku. Stoimy teraz jednakże po stronie jednej wiary, ludność Estonii chciałaby zaś móc funkcjonować w obrębie swojej kultury i krewnych z Łotwy. Zważając zatem na wyżej przedstawione okoliczności, stawiamy propozycję odkupienia regionu Estonia za cenę 81.000 dukatów w 9 rocznych ratach po 9000 dukatów, przy czym pierwszą ratę uregulowalibyśmy w roku 1155. Cena ta oczywiście podlega negocjacji, prosimy jednakże o pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji.

    Pozdrowienia przesyłają:
    Kavert von Voor - książę Inflant
    wraz z ludnością Księstwa.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Nie 19 Maj 2013 - 19:57

    Królestwo Danii składa propozycję:
    kupię 100 000 zboża po 0,2 za sztukę i dodam 10 000 złota w przyszłym roku jako podziękowanie za tak niską cenę.
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Nie 19 Maj 2013 - 20:00

    Zgadzam się na tą ofertę
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Pon 20 Maj 2013 - 21:12

    Chcialbym przekazac jednostki piechoty z Normandii i Meklemburgii oraz 20 jednostek piechoty z Nadrenii panstwu gruzinskiemu
    DeckTone
    DeckTone
    Gruzja
    Gruzja


    Liczba postów : 66

    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by DeckTone Pon 20 Maj 2013 - 21:50

    Zgadzam się na ten podarunek

    Sponsored content


    Gruzja - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Gruzja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie 12 Maj 2024 - 9:53