Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.

thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne

Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież

Liczba postów : 429

Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne Empty Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne

Pisanie by Aveniner on Pon 8 Kwi 2013 - 16:24

Tutaj przez władców państw składane są propozycje paktów/układów Księstwom Rusi.
    Sighvart
    Sighvart

Liczba postów : 200

Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne

Pisanie by Sighvart on Wto 9 Kwi 2013 - 22:01

Sighvart Szlachetny, syn Olafura, król Norwegii, Lwa Północy, przesyła wspaniałemu władcy Księstw Rusi propozycję paktu o nieagresji, by wszem i wobec pokazać, że nie widzi wroga w Księciu Ruskim. Amen.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Liczba postów : 134

Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne Empty Re: Księstwa Rusi - propozycje dyplomatyczne

Pisanie by Wlodzimiesz on Sro 10 Kwi 2013 - 10:17

Wlodzimiesz I Romanow, Car Księstwa Rusi, Pan Kresów Wschodnich przyjmuje propozycję nieagresji z Królestwem Norwegi.
    Krystekl
    Krystekl
    Bizancjum
    Bizancjum

Liczba postów : 23

Pisanie by Krystekl on Sro 10 Kwi 2013 - 16:13

Ja Krystekl, Król Bizancjum, składam na ręce Cara Księstwa Rusi, Włodzimiesza I Romanowa, propozycję sojuszu wojskowego dzięki któremu nasze zbliżone religijnie kraje będa mogły się wspierać w trudnych chwilach.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia

Liczba postów : 141

Pisanie by Maks Tenet on Sro 10 Kwi 2013 - 16:46

Witaj carze Włodimieszu I Romanowie. Ja z Bożej łaski król Korony Królestwa Polskiego- Maks I Tenet, pragnę złożyć tobie i twojemu krajowi propozycję paktu o nieagresji na okres 1 roku. Przez ten czas będziemy mogli spokojnie się rozwijać, a najwyżej potem zobaczymy co dalej. Niech Bóg będzie z tobą.
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia

Liczba postów : 141

Pisanie by Maks Tenet on Sro 10 Kwi 2013 - 18:39

Tak, masz rację chcę opóźnić to co nieuniknione czyli wojnę. Celowo dałem tylko rok a nie choćby 4. Żeby nasze kraje mogły się rozwinąć, a potem to na co Bóg pozwoli.
    Gaius I Pastuszak
    Gaius I Pastuszak
    Włochy
    Włochy

Liczba postów : 116

Pisanie by Gaius I Pastuszak on Sro 10 Kwi 2013 - 21:48

O Czcigodny carze Włodzimieszu, władco terenów wielkiej i potężnej Rusi rozciągającej się od Wołynia aż po Smoleńsk, na twe ręce Ja, Pastuszak I, potomek cesarzy Rzymu, władca Włoskiego Królestwa Sycylii składam propozycję wiekuistego sojuszu, aby nasze państwa mogły razem współdziałać i wspomagać się nawzajem.
    Kearon
    Kearon
    Sułtanat Egiptu
    Sułtanat Egiptu

Liczba postów : 96

Pisanie by Kearon on Czw 25 Kwi 2013 - 19:08

Wielmożny Władco Rusi i Patriarcho Kościoła Prawosławnego,
    W ramach Ligi Antypapieskiej pragnę nawiązać z Tobą przyjazne stosunki i chciałbym podpisać z Tobą pakt o nieagresji na okres 6 lat.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Czw 25 Kwi 2013 - 19:21

Sułtanie Egiptu!
    Me serce raduje się, że nie czujesz we mnie wroga, dlatego z chęcią podpiszę z Tobą pakt o nieagresji.
    Podpisano, Włodzimiesz I
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki

Liczba postów : 54

Pisanie by Kavert von Voor on Nie 28 Kwi 2013 - 13:33

Witaj, Włodzimieszu.
    Znów się spotykamy. Twój naród wygrał wojnę, czego Ci gratuluję. Przychodzi mi zatem uniżenie prosić Cię o nadanie mi części ziem byłego Księstwa Inflant w lenno. Ja za przyjmę prawosławie, przyrzeknę Ci wierność i będę towarzyszył Twemu wojsku dopóty Bóg pozwoli. Stwórz zatem, proszę, możliwość dalszego funkcjonowania przynajmniej części ludności byłego Księstwa w swojej dotychczasowej kulturze i przyjmij przeto mój hołd lenny wraz z najszczerszym gestem uniżenia.
    Z Bogiem.

Kavert von Voor

Ostatnio zmieniony przez Kavert von Voor dnia Nie 28 Kwi 2013 - 13:42, w całości zmieniany 1 raz
    LLares111
    LLares111

Liczba postów : 59

Pisanie by LLares111 on Nie 28 Kwi 2013 - 13:37

Władco Księstw Rusi,

Chciałbym zaproponować ci sojusz na czas nieokreślony, jako znak naszej przyjaźni. Niech Bóg nam błogosławi.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Pon 29 Kwi 2013 - 21:08

Wielki Kavert von Voor!
    Jaki to region chciałbyś otrzymać w lennie?
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki

Pisanie by Kavert von Voor on Wto 30 Kwi 2013 - 8:41

Dziękuję, Włodzimieszu, że wejrzałeś na moją prośbę. Zaiste, region Łotwa jest tym, który najdłużej i najdzielniej walczył o zachowanie dobytku Księstwa. Tam też chciałbym powrócić i rozpocząć odbudowę państwa.
    LLares111
    LLares111

Liczba postów : 59

Pisanie by LLares111 on Wto 30 Kwi 2013 - 17:19

Wielki władco Księstw Rusi,

Chciałbym, abyś wziął w posiadanie wszystkie moje ziemie i uchronił mieszkańców przed nawałnicą Włoch. Pragnę również przekazać Ci me wojska, aby dzielnie Tobie służyły.

Niech Bóg będzie z Tobą, Włodzimieszu.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Wto 30 Kwi 2013 - 18:12

Włodzimiesz I, Pan Księstwa Rusi przyjmuje Twoje regiony pod swoją opiekę i nadaje Tobie, Wielki LLaresie, tytuł Pan Włości Południowych!

Wielki Kavert von Voor!
    Obawiałem się, że Twoja prośba może dotyczyć właśnie Łotwy, a wiedz, że ten region jest mi szczególnie bliski ze względu na to, że jako młody chłopiec spędziłem tam mnóstwo czasu. Liczę, że zgodzisz się na to, aby objąć w lenno Prusy. I precyzując naszą umowę proponuję:
    - Prusy stają się własnością Inflant
    - Inflanty stają się wasalem Księstwa Rusi (20% złota do Rusi)
    - Inflanty zgadzają się na przemarsz wojsk przez swoje granice
    - Inflanty nie będą produkować tarczowników, gdyż Księstwo Rusi zapewnia bezpieczeństwo Inflantom
    - Inflanty przechodzą na prawosławie

Myślę, że to wszystkie warunki, jeśli chcesz coś jeszcze dodać, to liczę na Twoją odpowiedź.
    To pisał ja, Włodzimiesz I, Pan Ksiestwa Rusi
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki

Pisanie by Kavert von Voor on Wto 30 Kwi 2013 - 20:28

Zdaję sobie sprawę z tego jak ważna dla Ciebie jest Ziemia Łotewska, Włodzimieszu, aczkolwiek zależy mi na odbudowie państwa w tym miejscu, a to ze względu na rozbudowaną infrastrukturę wznoszoną niegdyś przez inflanckich budowniczych, która ułatwiłaby tenże skomplikowany proces. Dzięki temu, byłbym w stanie w krótszym odstępie czasu móc podjąć się służby u Twojego boku. Jeśli przejęcie przeze mnie regionu Łotwa (o ile oczywiście jest to możliwe) wiązałoby się z dodatkowymi zobowiązaniami - słucham uważnie.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Wto 30 Kwi 2013 - 21:49

Dobrze więc, zgodzę się na oddanie Ci ziemi łotewskiej. Czy zgadzasz się na pozostałe punkty umowy?
    Kavert von Voor
    Kavert von Voor
    Zakon Krzyżacki
    Zakon Krzyżacki

Pisanie by Kavert von Voor on Sro 1 Maj 2013 - 10:11

Zaiste, zgadzam się.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania

Liczba postów : 171

Pisanie by Jagiełło on Sro 1 Maj 2013 - 14:27

Witaj carze Rusi, Włodzimieszu!
    Współpraca państw naszych dotychczas bardzo dobrze się układała, dlatego pragnę Ci zaproponować przedłużenie sojuszu między naszymi państwami abyśmy dalej mogli rozwijać się w pokoju i radości budując lepszą przyszłość kontynentu europejskiego.

Podpisano: Jagiełło, władca Danii i patriarcha prawosławny
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Pią 3 Maj 2013 - 14:18

Добро пожаловать в Великий Ягайло!
    Мы рады удлинить наш союз, мы работали.
    Подпись, Влодзимеж, г-н княжества Руси

(zgadzam się)
    LVBOX

Liczba postów : 2

Pisanie by LVBOX on Pon 13 Maj 2013 - 14:42

Władco Rusi, składam Ci propozycję paktu o nieagresję i obustronnego przejścia wojsk
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Pon 13 Maj 2013 - 14:43

Przystaję na Twoją propozycję, Królu Węgier.
    Kazimierz I Odnowiciel
    Księstwo Polski
    Księstwo Polski

Liczba postów : 15

Pisanie by Kazimierz I Odnowiciel on Wto 14 Maj 2013 - 12:21

Witaj Wielki Carze Rusi, Patriarcho i Obrońco Wiary Prawosławnej, Włodzimieszu.

Uniżony lud polski, narodzony z popiołu i gruzu, pragnie nawiązać stosunki dyplomatyczne z Księstwem Rusi.
    Pragnęlibyśmy z rąk Waszych przyjąć chrzest i nawrócić się na Prawosławie. Jesteśmy gotowi wstąpić do Wspólnoty pełni pokory ostatnich lat. Państwo Polskie chciałoby tym samym stać się, przy Waszej zgodzie, Księstwem Polskim, namaszczonym i poświęconym przez Patriarchę.
    Tym samym chcielibyśmy prosić o pomoc finansową przy próbie nawracania Wschodniej Polski z przeklętej zarazy jaką jest islam, który w ostatnich latach zaczął się panoszyć po naszych ziemiach. W pełni odpowiedzialni za swoje słowa, chcielibyśmy również wyprzeć się władzy papiestwa, którego wyznawcy również mieszają i zarażają nasze ziemie.
    Aby przypieczętować Nasze Przymierze, proponujemy również podpisanie paktu o nieagresji, które mogło by stać się w przyszłości fundamentem do dalszej współpracy, kto wie, może nawet i sojuszu między Naszymi Państwami.
    Oddajemy pokłony i deklarujemy swoje przywiązanie do Księstwa Rusi.
    Z wyrazami najszczerszej dobroci,
    władca Polski
    Kazimierz I
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi

Pisanie by Wlodzimiesz on Sro 15 Maj 2013 - 17:48

Witaj Królu Kazimierzu I Odnowicielu!
    Jak głosi twe imię, liczę, że tak stosunki pomiędzy Rusią i Polską się odnowią. Z chęcią chciałbym podpisać z Tobą pakt o nieagresję. Co do religii, to moi posłańcy zostali wysłani, abyś mógł przyjąć od nich chrzest i dołączyć do naszej prawosławnej wspólnoty!
    Podpisano,
    Włodzimiesz I, Władca Księstwa Rusi i Patriarcha Prawosławny
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania

Liczba postów : 171

Pisanie by Jagiełło on Sro 15 Maj 2013 - 19:52

Witaj Włodzimieszu!
    Chciałbym oddać prawowity region Rusi jakim są Prusy, w których niepokorny lud zbuntował się przeciwko władcy. Szybka interwencja wojsk duńskich przywróciła tam porządek, więc chciałbym poprosić jedynie o symboliczną opłatę w postaci 1000 złota jako rekompensaty.

Podpisano: Jagiełło, władca Danii

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Pon 16 Gru 2019 - 11:33