Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

+5
Filip IV Piękny
Wlodzimiesz
Gaius I Pastuszak
Maks Tenet
Aveniner
9 posters

    Francja - propozycje dyplomatyczne

    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Maks Tenet Nie 28 Kwi 2013 - 19:37

    Ja mu nic nie wypominam, już mówiłem że zapytałem tylko z ciekawości.
    Jan Stark
    Jan Stark
    Anglia
    Anglia


    Liczba postów : 140

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jan Stark Nie 28 Kwi 2013 - 20:58

    Zapewne Król Francji i inni monarchowie katoliccy są równie ciekawi jak i ja, jaką postawę przyjmie Król Norwegii i czy stanie sam na wysokości zadania ochrony swego katolickiego ludu i swej własnej wiary. To dopiero będzie godny test solidarności ze swoimi sojusznikami. Mamy nadzieję, że na Norwegię będzie można liczyć w tych niespokojnych czasach, bo autorytaryzm szalonego papieża upadł i dzisiaj jesteśmy związkiem wolnych krajów odpowiedzialnych nie tylko za siebie z osobna, ale i za przetrwanie całego nieformalnego sojuszu katolickiego.
    avatar
    mativ
    Zjednoczone Królestwa, Państwo Kościelne
    Zjednoczone Królestwa, Państwo Kościelne


    Liczba postów : 83

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by mativ Wto 7 Maj 2013 - 16:44

    Proponuje Królestwu Francuskiemu pożyczkę 10 000 dukatów na czas wojny.
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Wto 7 Maj 2013 - 17:35

    Przystaję na tą propozycję.
    Gaius I Pastuszak
    Gaius I Pastuszak
    Włochy
    Włochy


    Liczba postów : 116

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Gaius I Pastuszak Sro 8 Maj 2013 - 23:31

    Z powodu bezsensowności prowadzenia dalszej wojny z uwagi na duże oddalenie walijskiej Francji od Włoch wnoszę o podpisanie pokoju.

    Warunki są następujące:
    To Włochy będą uznane za zwycięzców wojny, ale w ramach rekompensaty Włochy wypłacą Francji reparacje w wysokości 30000 złota w roku następnym.

    Gaius I
    Filip IV Piękny
    Filip IV Piękny
    Francja
    Francja


    Liczba postów : 86

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Filip IV Piękny Czw 9 Maj 2013 - 13:17

    Przystaję na tą propozycję.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Czw 9 Maj 2013 - 18:02

    I ja chciałbym już zakończyć tą bezsensowną wojnę i podpisać z Francją pokój na warunkach:
    -zostaną zaprzestane wszelkie działania wojenne
    -zostanie podpisany pakt o nieagresji między Danią i Francją według moich pierwotnych intencji
    -Dania zobowiązuje się respektować obecne granice francuskie i nawiązać stosunki dyplomatyczne również z sojusznikami Francji
    avatar
    mativ
    Zjednoczone Królestwa, Państwo Kościelne
    Zjednoczone Królestwa, Państwo Kościelne


    Liczba postów : 83

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by mativ Czw 9 Maj 2013 - 19:36

    Hojność JKM wprost nie zna granic.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Czw 9 Maj 2013 - 21:16

    Nie rozumiem o co Ci chodzi, krolu Mativie. Przeciez przedstawilem uczciwe warunki pokoju. Badz co badz Dania w wojnie jest wygrana, w uczciwy sposob. Chcialem jedynie uspokoic Zachodnia granice, ktorej nie moglem zostawic niestrzezonej z Francja czajaca sie tuz za nia. Pokoj ten ma zapewnic, ze granice Danii beda w koncu respektowane. Jest to glowny cel mojej polityki juz od dluzszego czasu. Mam nadzieje ze tym razem uda sie go osiagnac.
    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Aveniner Pon 13 Maj 2013 - 17:29

    Została automatycznie wpłacona reparacja wojenna obiecana przez Włochy.
    Jagiełło
    Jagiełło
    Dania
    Dania


    Liczba postów : 171

    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Jagiełło Sob 18 Maj 2013 - 19:45

    Czy król Francji rozważy moją propozycję pokoju? Działania wojenne na froncie są już nawet niemożliwe do wykonania. Jestem w stanie także wypłacić reparacje wojenne, ale proszę o prowadzenie negocjacji, tylko w ten sposób można dojść do porozumienia.

    Czy reparacje w wysokości 30 000 zadowolą walijczyków? Jest to suma równa sumie przekazanej przez Włochy. Mogę ją wypłacić już jutro.

    Sponsored content


    Francja - propozycje dyplomatyczne - Page 2 Empty Re: Francja - propozycje dyplomatyczne

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024 - 19:57