Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

2 posters

    Wydarzenie globalne

    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Wydarzenie globalne Empty Wydarzenie globalne

    Pisanie by Wlodzimiesz Pon 6 Maj 2013 - 6:04

    W związku z wydarzeniem globalnym straciłem po dwa poziomy budynków we Wschodniej Polsce i Prusach, co jest według mnie nie w porządku, gdyż wydarzenie jest na kolejny rok, a nie na ten co był, dlatego prosiłbym o poprawienie tego, bo tak to bardzo niefajnie jest, że kara za poparcie zmienia się po tym, jak mogę cokolwiek z tym zrobić.
    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież


    Liczba postów : 429

    Wydarzenie globalne Empty Re: Wydarzenie globalne

    Pisanie by Aveniner Pon 6 Maj 2013 - 11:08

    Cytuję treść wydarzenia globalnego z 1153:
    W roku 1153 siły narodowowyzwoleńcze będą zadawały dwukrotność swoich zwykłych obrażeń, a bunty pod koniec roku będą miały dwa razy gorszy skutek dla władców buntujących się prowincji.

    Co tu jest nie w porządku? Jasno było napisane, iż bunty pod koniec tegoż roku będą miały dwa razy gorszy skutek.
    Wlodzimiesz, wybacz, ale zupełnie nie rozumiem do kogo masz pretensje. Na początku roku 1153 roku pojawiło się wydarzenie z klarowną informacją że bunty na koniec tego samego roku (czyli po 7 dniach) będą boleśniejsze. Wszystko prawidłowo, poparcie policzyłem bezbłędnie. Miałeś cały rok na rozbudowę ratuszy, a złota Ci nie brakowało. Każdy popełnia czasem błędy i to normalne.
    Wlodzimiesz
    Wlodzimiesz
    Księstwa Rusi
    Księstwa Rusi


    Liczba postów : 134

    Wydarzenie globalne Empty Re: Wydarzenie globalne

    Pisanie by Wlodzimiesz Pon 6 Maj 2013 - 13:03

    A to przyznaję mój błąd. Pomyliłem wydarzenie z tego roku z tamtym. Przepraszam. Very Happy

    Sponsored content


    Wydarzenie globalne Empty Re: Wydarzenie globalne

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024 - 16:15