Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.

thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

Ankieta dotycząca gry i mojej pracy

Poll

Z którymi zdaniami się zgadzasz?

[ 0 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap0%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [0%] 
    [ 2 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap4%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [4%] 
    [ 8 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap17%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [17%] 
    [ 2 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap4%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [4%] 
    [ 5 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap10%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [10%] 
    [ 1 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap2%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [2%] 
    [ 3 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap6%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [6%] 
    [ 0 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap0%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [0%] 
    [ 4 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap8%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [8%] 
    [ 7 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap15%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [15%] 
    [ 0 ]
    [ 4 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap8%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [8%] 
    [ 6 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap13%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [13%] 
    [ 6 ]
    Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_lcap13%Ankieta dotycząca gry i mojej pracy I_vote_rcap [13%] 

Wszystkich Głosów: 48
    Aveniner
    Aveniner
    Mistrz Gry, exPapież

Liczba postów : 429

Ankieta dotycząca gry i mojej pracy Empty Ankieta dotycząca gry i mojej pracy

Pisanie by Aveniner on Pią 26 Kwi 2013 - 20:37

Będę wdzięczny jeżeli w tej anonimowej ankiecie zaznaczycie zdania, z którymi się zgadzacie. Pomoże mi to zdecydować w jakim kierunku powinny iść zmiany związane z grą/jej administracją!

Obecny czas to Czw 20 Lut 2020 - 17:58