Medieval Kingdoms

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strategiczna gra PBF. Wciel się we władcę średniowiecznego państwa i poprowadź swe armie do zwycięstwa pokonując 20 władców! W Grze o Królestwa jest tylko jeden zwycięzca.


thatshall be
fucking fine
ehh
dsa
das
d
as
dafs
f
ffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggg

adg
asg
gsa
sag

ge
gwe
gwe
g
wg
w
gew
ge
wge
guhfuigasdygasduigdsyoaweg

gew
gas
dg
sda

3 posters

    Obwieszczenie Kalifa

    Deregond
    Deregond
    Muzułmańska Hiszpania
    Muzułmańska Hiszpania


    Liczba postów : 88

    Obwieszczenie Kalifa Empty Obwieszczenie Kalifa

    Pisanie by Deregond Sro 10 Kwi 2013 - 21:58

    Obwieszczenie Kalifa, reprezentanta jedynej słusznej religii, proroka i posłańca Allaha.
    Władcy Europy! Jako, iż jestem jedynym muzułmańskim monarchą przejmuję przewodnictwo nad islamem na Starym Kontynencie. Wzywam Was do nawrócenia się na jedyną słuszną religię. Macie moją obietnicę, że władcy, którzy przyznają, że nie ma Boga prócz Allaha i oddadzą się opiekę Kalifa będą bezpieczne i nie spotka ich krzywda. Resztę państw zamierzam zwalczać ogniem i mieczem, kierowany przez Boga. Bezbożnicy będą tonąć we własnej krwi, płonąć w ogniu swoich grzechów, gnić w swoich kłamstwach i złudzeniach. Na Allaha! Przysięgam, iż dopóki nie przejdziecie na właściwą barykadę trwać będzie hiszpańska krucjata przeciwko katolickim tchórzom i papieżowi. Oficjalnie deklaruję, iż każdą nację, która zlekceważy słowa Boga padające z moich ust dosięgnie zasłużona, sprawiedliwa kara!
    Sighvart
    Sighvart


    Liczba postów : 200

    Obwieszczenie Kalifa Empty Re: Obwieszczenie Kalifa

    Pisanie by Sighvart Czw 11 Kwi 2013 - 4:59

    Niech sczeźnie w piekielnej kaźni demon, w którego wiarę pokładasz, Kalifie! Z nami jest Jezus Chrystus, Bóg! Zbawiciel świata! On zwyciężył diabła, zwycięży i Twoje armie.

    Amen!
    Maks Tenet
    Maks Tenet
    Norwegia
    Norwegia


    Liczba postów : 141

    Obwieszczenie Kalifa Empty Re: Obwieszczenie Kalifa

    Pisanie by Maks Tenet Czw 11 Kwi 2013 - 16:53

    Ja, król Korony królestwa Polskiego jestem oburzony nakazem przyjęcia islamu.
    Nigdy nie przejdę na tą wiarę, a ciebie Kaliffie niech demony wezmą do piekieł. Będę się o to modlił. Wzywam braci chrześcijan żeby nie nawracali się na islam.

    Sponsored content


    Obwieszczenie Kalifa Empty Re: Obwieszczenie Kalifa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024 - 15:10